|  strona główna  |   kontakt  |  русский

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

POD PATRONATEM JOSÉ MANUELA BARROSO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EUROPEJSKIEJ 

HONOROWY PATRONAT PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTINA SCHULZA 

Samorząd, który wspiera MŚP

logo Samorzad

 

III EDYCJA PROGRAMU "SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP"

 

 

Ogólnopolski program „Samorząd, który wspiera MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw Katowice. Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora.

 

Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są  skuteczne i mają charakter trwały.

 

W tym roku odbędzie się już III edycja Programu. W gronie Laureatów dwóch pierwszych edycji Programu znalazły się Dąbrowa Górnicza, Bydgoszcz, Sosnowiec, Gliwice, Czechowice-Dziedzice i Pawłowice, a ich Włodarze otrzymali statuetki Liderów, którzy wspierają MŚP.

 

W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników III edycji Programu,  Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” z podaniem roku edycji, z pełnym prawem jego użytkowania we wszelkich działaniach informacyjnych, promocyjnych i marketingowych. Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lider, który wspiera MŚP”. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Katowice 2013.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz dokumentem „Warunki udziału w III edycji Programu” oraz wypełnienie i przesłanie do dnia 30 sierpnia 2013 roku na adres Biura Programu wypełnionego wniosku i ankiety.

 

Regulamin Programu

 

Warunki udziału w III edycji Programu

 

Wniosek

 

Ankieta

 

Wszelkie pytania związane z udziałem w Programie prosimy kierować na ręce Pani Aleksandry Wanat z Biura Programu tel. (32) 3511198, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z II edycji Programu "Samorząd, który wspiera MŚP", która odbyła się 24 września 2012 roku:

Relacja z II edycji Programu