|  strona główna  |   kontakt  |  русский

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

POD PATRONATEM JOSÉ MANUELA BARROSO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EUROPEJSKIEJ 

HONOROWY PATRONAT PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTINA SCHULZA 

Konkurs

 

banner konkurs_m

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym o tematyce „Przedsiębiorczość jest kobietą”, który organizowany jest przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach w ramach III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

 

 

Celem konkursu jest przełamanie stereotypu dotyczącego przedsiębiorcy będącego mężczyzną i ukazanie kobiet jako osób kreatywnych i przedsiębiorczych. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych. Może wziąć w nim udział każdy, niezależnie od tego czy jest amatorem, czy profesjonalistą.

 

Inspirację do konkursu zaplanowanego w ramach III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw stanowiła tematyka panelu zorganizowanego w pierwszym dniu Kongresu (16.09.2013r.) w czasie II Sesji Plenarnej – „Przedsiębiorczość jest kobietą”.

 

Nagrodami w konkursie są m.in. trzydniowy weekend w SPA dla dwóch osób, dzień w SPA, pakiet usług fryzjerskich, zabieg kosmetyczny, bilety do katowickich kin (Rialto, Światowid bądź Kosmos) wsparte drobnymi gadżetami od Silesia Film oraz publikacja fotografii (wraz z komentarzem i podpisem autora) w pokongresowym wydaniu Wolnego Rynku oraz półroczny kurs języka francuskiego na dowolnym poziomie.

 

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie oraz do uczestnictwa w III Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, szczególnie w panelu „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JEST KOBIETĄ”! Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.  

 

 

ZAPRASZAMY!