|  strona główna  |   kontakt  |  русский

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

POD PATRONATEM JOSÉ MANUELA BARROSO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EUROPEJSKIEJ 

HONOROWY PATRONAT PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTINA SCHULZA 

Targi Biznes Expo 2013 - tego nie można przegapić

W ramach III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Targach Biznes Expo 2013 weźmie udział aż 50 wystawców zajmując powierzchnię 600 m2. Targi odbędą się w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek.


Targi są praktycznym dopełnieniem merytorycznych dyskusji, które odbędą się w dniach 16 i 17 września br. w ramach Europejskiego Kongresu MŚP. Podczas targowych spotkań biznesowych wiele firm i instytucji dokona prezentacji i przedstawienia szerokiej oferty usług i narzędzi wspierających sektor MŚP.


Ciekawe i innowacyjne rozwiązania przedstawią między innymi instytucje otoczenia biznesu, banki, biura rachunkowe, doradcy finansowi, samorządy ale również mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek przy Placu Sejmu Śląskiego 2. Organizatorzy przewidują, że na targach może się pojawić nawet 3000 uczestników.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!


 

Kontakt:

Julian Chmielewski

Tel. 884 898 911

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

 

Partnerem Targów Biznes Expo 2013 jest Śląskie Centrum Targowe