|  strona główna  |   kontakt  |  русский

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

POD PATRONATEM JOSÉ MANUELA BARROSO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EUROPEJSKIEJ 

HONOROWY PATRONAT PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTINA SCHULZA 

JUŻ TYLKO TYDZIEŃ DO III EUROPEJSKIEGO KONGRESU MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW!

Szanowni Państwo,


Pozostał już tylko tydzień do III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw


Chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do wzięcia udziału w uroczystej Sesji Inauguracyjnej, która odbędzie się już 16 września 2013 r. w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek. Niniejszym pragniemy również zachęcić Państwa do uczestnictwa w wybranych panelach oraz sesjach plenarnych.

 

Szczególnie pragniemy polecić  II Sesję Plenarną „Przedsiębiorczość jest kobietą”, podczas której odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatów nominacji 100 Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet 2013 oraz wręczenie nagród w ramach konkursu o tematyce „Przedsiębiorczość jest kobietą”.

 

Serdecznie zapraszamy także na Uroczystą Sesję Sejmiku Województwa Śląskiego i uroczystą promocję książki „Europa. Nikt nie mówił, że będzie łatwo” – autobiografii  Wilfrieda Martensa, Przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej i 9-krotnego premiera Belgii – Gościa Specjalnego III EKMŚP.

 

Z pewnością wartym polecenia jest również panel  „Ochrona konkurencji czy konkurentów – jak Prezes UOKiK może chronić MŚP przed dominantami rynkowymi?”, podczas którego poruszonych będzie wiele istotnych kwestii -  między innymi nadużywania pozycji dominującej na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, doświadczenia europejskich urzędów antymonopolowych: belgijskiego oraz ukraińskiego czy też działania Prezesa UOKiK z perspektywy przedstawiciela MŚP.

 


Zapraszamy !