|  strona główna  |   kontakt  |  русский

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

POD PATRONATEM JOSÉ MANUELA BARROSO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EUROPEJSKIEJ 

HONOROWY PATRONAT PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTINA SCHULZA 

III Europejski Kongres MŚP rekomenduje Serwis Mikroporady.pl

Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa uznaje za ważne dla rozwoju  przedsiębiorczości w Polsce  pomaganie  przedsiębiorcom w sposób innowacyjny z wykorzystaniem nowoczesnych technik internetowych.

W tym celu Fundacja uruchomiła internetowy serwis www.mikroporady.pl, jako bezpłatne narzędzie pomocy w zarządzaniu mikro firmą.

Rejestracja w serwisie umożliwia nieograniczone korzystanie z pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej na każdym etapie rozwoju, w zakresie:

  • zatrudniania i zarządzania,
  • podatków i rachunkowości,
  • współpracy z urzędami i administracją publiczną.

Serwis www.mikroporady.pl, jako wiarygodne źródło bezpłatnej wiedzy i informacji uczestniczy w Programie Google Grants oraz współpracuje m.in. z Portalem Innowacji Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Z serwisu regularnie korzysta ponad 8 000 użytkowników indywidualnych, a ok. 200 urzędów miast, gmin i powiatów w całej Polsce poleca serwis na swoich stronach internetowych. Więcej o serwisie mikroporady.pl.

Serwis Mikroporady.pl to:

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują cotygodniowy dostęp do Biuletynu Aktualizacyjnego. Fundacja w tym celu podpisała bezterminową umowę na aktualizowanie serwisu o nowe wzory umów, regulaminy, instrukcje, porady oraz zapewnia zgodność wszystkich treści z aktualnie obowiązującym prawem gwarantowaną przez zespół prawników Kancelarii Juris.

Zarejestruj się teraz

 

Akademia Liderów Innowacji i  Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa jest organizacją pożytku publicznego i prowadzi internetowy serwis mikroporady.pl w ramach nieodpłatnej działalności pożytku publicznego. Więcej o Fundacji i innych realizowanych projektach: www.Wiedza3G.pl

 

Polub nas na Facebooku!