|  strona główna  |   kontakt  |  русский

HONOROWY PATRONAT PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
POD PATRONATEM PANA JOSÉ MANUELA BARROSO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EUROPEJSKIEJ
HONOROWY PATRONAT PANA MARTINA SCHULZA, PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 

Samorząd, który wspiera MŚP

logo Samorzad

Program „Samorząd, który wspiera MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw Katowice. Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora.

 

Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są  skuteczne i mają charakter trwały.

 

W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników Programu,  Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” z podaniem roku edycji, z pełnym prawem jego użytkowania we wszelkich działaniach informacyjnych, promocyjnych i marketingowych. Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lider, który wspiera MŚP”. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas inauguracji II Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Katowice 2012.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz dokumentem „Warunki udziału w II edycji Programu” oraz wypełnienie i przesłanie do dnia 10 września 2012 roku na adres Biura Programu wniosku i ankiety.

 

Wszelkie pytania związane z udziałem w Programie prosimy kierować na ręce Pani Katarzyny Baranowskiej z Biura Programu tel. (32) 3511191, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub do Pana Marcina Wanat - Specjalisty ds. kluczowych partnerów Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach tel. (32) 351 11 80 wew. 140 lub 504 987 126, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 

 

Załączniki:

 

Regulamin II edycji programu

 

Warunki udzialu w Programie

 

Wniosek

 

Ankieta

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z I edycji Programu "Samorząd, który wspiera MŚP"

Relacja z I edycji Programu